پشتیبانی / راهنما / سوالات متداول

کافی است با یک کلیک بر روی آیکون دانلود نرم افزار را دانلود و بر روی انواع گوشی های هوشمند، نصب کنید.

در بخش پروفایل کاربری اطلاعات نام، نام خانوادگی، کدملی و شماره شبا (جهت واریز اکوها به حساب بانکی خودتان) را وارد کنید.

در صفحه اصلی، بخش "درخواست جمع آوری" را لمس کنید، انواع کالا و یا مواد غیر زاید خود را انتخاب و وزن تقریبی مورد نظر را وارد کنید. * در نظر داشته باشید اکویاران ما در حضور شما وزن کالای شما را تدقیق خواهند کرد *

شما می توانید یک بار برای همیشه آدرس خود را در بخش آدرس های منتخب ثبت کنید. * در صورتی که اجازه دسترسی به مکان نما را به "اکو زیست" بدهید، نیازی به جستجوی آدرس از نقشه نمی باشد *

روز و ساعت درخواست جمع آوری را ثبت و پس از بازنگری و ثبت نهایی منتظر اکویاران ما باشید. * در نظر داشته باشید بازه های زمانی ۳ ساعته می باشد *

پس از تحویل کالا به اکویار و ثبت وزن دقیق "کیف پول" شما شارژ خواهد شد. در قسمت کیف پول میتوانید درخواست پرداخت "اکو" ها را ثبت و در کمتر از ۲۴ ساعت دریافت کنید.

سوالات متداول

ما لیستی از پاسخ سوالات متداول را گردآوری کرده ایم.

نرم افزار “اکو زیست” به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که بر روی گوشی های هوشمند اندورید، آی او اس، انواع تبلت ها و کامپیوترهای شخصی قابل راه اندازی و استفاده می باشد.

“اِکو” واحد پولی نرم افزار “اکو زیست” می باشد و هر اِکو معال یک تومان است.

“اکویاران” مسئولیت جمع آوری درخواست شما عزیزان و ارسال انواع مواد غیر زاید به کارگاه تفکیک را عهده دار می باشند.

مواد غیر زاید به انواع مختلف ظروف پلاستیکی مانند بطری های شیر، ظروف ماست و پنیر، بطری های نوشابه و آب معدنی؛ انواع ظروف آلومینیومی مثل قوطی های نوشابه و آب میوه، انواع کنسروها؛ کاغذ و کتاب و دفتر؛ انواع کارتن و مقوا؛ لوله های آهنی و پلاستیکی و انواع فلزات گفته می شود که از نظر شما عزیزان دور ریختنی نیست و شما با قرار ندادن آنها در سطل های زباله نقش خود را در حفظ محیط زیست ایفا می کنید.

مخلوط خشک :    ۸۰۰    اِکو

ظروف پلاستیکی: ۱۲۵۰    اِکو

کاغذ و کارتن:      ۷۰۰     اِکو

انواع فلزات:        ۲۰۰۰    اِکو

نان خشک:        ۵۰       اِکو

شیشه:              ۵۰       اِکو

در حال حاضر شما عزیزان می توانید در بخش کیف پول موجودی “اکو” های خود را مشاهده و در صورت تمایل درخواست پرداخت خود را برای ما ارسال نمایید. در آینده ای نه چندان دور با راه اندازی فروشگاه و خدمات شما می توانید در کنار دریافت “اکو” های خود و واریز به حساب بانکی تان از فروشگاه و خدمات “اکو زیست” نیز بهره مند گردید.

برای تسویه تمام و یا بخشی از کیف پول خود فیلد های مربوط به پروفایل کاربری را تکمیل فرمایید.

مشترکین ویژه به مشترکینی اطلاق می شود که به صورت دوره ای و منظم مواد غیر زاید خود را که حداقل ۱۰ کیلوگرم در هر دوره می باشد به “اکوزیست” تحویل می دهند.

* قیمت خرید مواد غیر زاید از مشترکین ویژه متفاوت است:

مخلوط خشک:       ۱۰۰۰   اِکو

ظروف پلاستیکی:    ۱۵۰۰   اِکو

کاغذ و کارتن:        ۱۰۰۰    اِکو

انواع فلزات:          ۲۵۰۰   اِکو

نان خشک:          ۵۰       اِکو

شیشه:               ۵۰       اِکو

*مشترکین ویژه میتوانند برنامه جمع آوری هفتگی خود را مشخص و با علامت زدن گزینه “تکرار زمان بندی به صورت هفتگی” در بخش “زمان بندی تحویل” ؛ از امکان ارسال درخواست جمع آوری خودکار استفاده کنند.

*همچنین مشترکین ویژه می توانند از گزینه پرداخت خودکار نیز بهره مند شوند.